setritesnami.sk

Edit Content

Benefity pre Vás

Tu sa dozviete, aké benefity viete čerpať ako náš klient a ako ich viete získať v plnej miere

Získať všetky benefity

SLUŽBY ZADARMO
VŽDY AKTUÁLNE PONUKY
PRAVIDELNÝ SERVIS
KLIENTSKY ÚČET
Potrebujete poradiť? Zavolajte nám:
‭+421 904 573 996‬
Služby

Všetky služby pre našich klientov zadarmo

Pre našich klientov poskytujeme všetky služby úplne zadarmo. Služby  okrem vypracovania najvýhodnejšieho riešenia vašich finančných produktov, zahŕňajú aj pravidelné prehodnocovanie možných alternatív na trhu, počas trvania vašej zmluvy. Ceny produktov sú vždy aktuálne, vzhľadom na naše priame prepojenie s finančnými inštitúciami.

Ponuky

Všetky ponuky vždy aktuálne

Všetky ceny vami vybraných produktov sú denne aktualizované. Stará sa o to v prvom rade náš backoffice, ktorý denne sleduje zmeny na trhu a zapracováva ich do systému. Ďaľším dôležitým faktorom je naše priame prepojenie s finančnými inštitúciami, ktoré akonáhle zmenia akékoľvek parametre produktu, okamžite sa prenesú do nášho systému a vy vidíte už len aktuálnu hodnotu. 

Servis

Pravidelný ročný servis vašich zmlúv

V rámci pravidelného ročného servisu vašich zmlúv, vás nami pridelený správca alebo priamo váš sprostredkovateľ, osloví buď telefonicky alebo emailom pred výročím vašej zmluvy. Vždy tak, aby vedel s vami pripraviť prípadné zmeny a výhodnejšie riešenie. Spravidla 2. mesiace pred výročím. Toto vám zabezpečí, že váš produkt bude vždy najvýhodnejší a aktuálny.

Klientsky účet

Online klientsky účet s vašimi zmluvami vždy po ruke

Pre našich klientov zároveň poúkame možnosť vytvorenia si vlastného klientského účtu, kde sú nahraté všetky vaše zmluvy s údajmi, ktoré potrebujete hlavne pri riešení poistnej udalosti.  Nepamätáte si výšku platby, výročný deň alebo sa chcete len tak pozrieť na vaše zmluvy? Už nemusíte hľadať tlačivá, všetko máte na jednom mieste online. 

Kontakt

Zavolajte nám

‭+421 904 573 996‬

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok
8:00 – 17:00 

Napíšte nám

info@setritesnami.sk

Zanechajte nám správu

Máte otázku alebo potrebujete poradiť v konkrétnej oblasti? Vyplňte náš kontaktný formulár, zadajte oblasť záujmu a my sa vám ozveme.