setritesnami.sk

Edit Content

Vyberte si kalkulačku a zistite Vaše možnosti

Porovnajte si hypotéky vo všetkých bankách, porovnajte vašu existujúcu hypotéku, vypočítajte si možnosti a výšku sporenia a dôchodkového zabezpečenia. 

Vyberte si kalkulačku

HYPOKALKULAČKA
ÚVEROVÁ KALKULAČKA
KALKULAČKA SPORENIA
REFINANČNÁ KALKULAČKA
DôCHODKOVÁ KALKULAČKA
Potrebujete poradiť? Zavolajte nám:
‭+421 904 573 996‬
Hypotekárna kalkulačka

Porovnaj si hypotéky

Pomocou našej hypotekárnej kalkulačky získate prehľad o aktuálnych ponukách všetkých bánk v reálnom čase. Pre odoslanie online žiadosti o ponku, vyplňte prosím požadované údaje.

Úverová kalkulačka

Poznaj svoj úver teraz

Úverová kalakulačka Vám vypočíta rozloženie vašich splátok, istny a úroku resp. zostatku vášho úveru. Použite údaje ktoré, buď viete alebo ich dostanete z hypotekárnej kalkulačky po výbere banky. Pre výpočet, vyplňte prosím požadované údaje.

Refinančná kalkulačka

Porovnajte si Vašu hypotéku s aktuálnymi ponukami.

Refinančná kalkulačka slúži primárne na prepočet aktuálnych ponúk bánk a porovnaie s vašim existujúcim úverom alebo viacerými úvermi z dvôvodov: znížiť si mesačnú splátku, skrátiť dobu splácania, menej preplatiť na úrokoch a poplatkoch, potreba prevziať pôžičku iba na seba, nespokojnosť so službami banky a pod.

Kalkulačka sporenia

Vytvorte si finančnú rezervu a pripravte sa na budúcnosť .

Každý sa v živote dostane do situácie, že chce ísť na drahšiu dovolenku, potrebuje si kúpiť  práčku alebo má iné plánované alebo neplánované výdavky. Vypočítajte si, za aké obdobie si viete na vysnívanú vec nasporiť. 

Dôchodková kalkulačka

Pripravte sa na starobu s dôchodkovým zabezpečením

Dôchodkové zabezpečenie predstavuje zabezpečenie príjmu v starobe. Je to tiež spôsob, ktorým štát alebo vy zabezpečujete finančné prostriedky na dôchok. Dôchodkový systém v SR je založený na troch pilieroch, a to I. pilier – povinné dôchodkové poistenie, II. pilier – starobné dôchodkové sporenie a III. pilier – doplnkové dôchodkové sporenie. Zadajte vaše údaje a vypočítajte, ako si budete viesť finančne na dôchodku.

Kontakt

Zavolajte nám

‭+421 904 573 996‬

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok
8:00 – 17:00 

Napíšte nám

info@setritesnami.sk

Zanechajte nám správu

Máte otázku alebo potrebujete poradiť v konkrétnej oblasti? Vyplňte náš kontaktný formulár, zadajte oblasť záujmu a my sa vám ozveme.