setritesnami.sk

Edit Content
Poistenie podnikateľov

Poistenie malých a stredných podnikateľov

S nami si poistenie podnikateľov ušijete na mieru podľa svojich potrieb. Vďaka online porovnaniu sa rýchlo zorientujete vo všetkých dostupných ponukách a zmluvu si môžete uzatvoriť priamo prostredníctvom našej stránky. Ak by ste predsa len potrebovali pomôcť, môžete sa na nás obrátiť telefonicky alebo vám poradí osobne niektorý z našich odborníkov.

Podľa čoho si správne vybrať? Naša online kalkulačka poistenia podnikateľov vám pripomenie, čo treba vziať do úvahy.

Predmet poistenia

Dobré poistenie podnikateľov by malo zahŕňať všetko podstatné. Napríklad budovu so stavebnými súčasťami a vedľajšími stavbami, stavebné úpravy v prenajatej nehnuteľnosti, zariadenie a hnuteľný majetok, zásoby. Ak si nie ste istý, či ste na niečo nezabudli, neváhajte sa s nami poradiť.

Rozsah poistenia

Poistenie podnikateľov môže kryť rôzne riziká. Základnými sú živly, voda, krádež, doplnkovo sa môžete poistiť napríklad proti vandalizmu, zadymeniu, atmosférickým zrážkam, rozbitiu skla či zodpovednosti za škodu.

 

Limity plnenia

Poisťovne stanovujú maximálne percentá z hodnoty majetku, ktoré vyplatia, ak nastane určitý typ udalosti (napríklad povodeň) alebo ak je poškodená určitá vec (napríklad elektronika).

Spoluúčasť

Poisťovňa vám v prípade poistnej udalosti vyplatí sumu, ktorá zodpovedá výške škody zníženej o spoluúčasť. Čím je spoluúčasť vyššia, tým viac zaplatíte z vlastného, ak sa niečo stane, no tým nižšia je cena poistenia. Vyššie poistné pri nižšej spoluúčasti teda naopak znamená nižšie výdavky pri poistnej udalosti.

K poisteniu podnikateľov ponúkame benefity navyše. Bezplatne.

Naša online kalkulačka poistenia podnikateľov vám vypočíta pre vás to najvýhodnejšie poistenie. My vám k tomu pribalíme niečo navyše.

Kedykoľvek, kdekoľvek, okamžitá platnosť poistenia

Naša kalkulačka vám jednotlivé produkty porovná rýchlo a prehľadne a poistenie môžete mať uzatvorené priamo na našej stránke. Kedykoľvek počas dňa, ktorýkoľvek deň v týždni.

Denne aktualizované ponuky

Prinášame porovnanie všetkých dostupných poistných produktov s aktuálnymi sadzbami, nezabúdame ani na dôležité detaily poistných podmienok. Porovnanie si môžete nechať poslať na email, prípadne si ho priamo stiahnuť vo formáte PDF.

 

Bezplatná pomoc pri poistnej udalosti

V prípade poistnej udalosti sa môžete obrátiť na nás a spoľahnúť sa na našu asistenciu pri vypĺňaní formulárov ako aj ďalších krokoch nárokovania si poistného plnenia.

Najvýhodnejšia poistka každý rok

Upozorníme vás, ak sa na trhu objaví výhodnejšia ponuka, pomôžeme s výpoveďou súčasného poistenia a uľahčíme uzatvorenie novej zmluvy poistenia podnikateľov.

Kontakt

Zavolajte nám

‭+421 904 573 996‬

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok
8:00 – 17:00 

Napíšte nám

info@setritesnami.sk

Zanechajte nám správu

Máte otázku alebo potrebujete poradiť v konkrétnej oblasti? Vyplňte náš kontaktný formulár, zadajte oblasť záujmu a my sa vám ozveme.